Koniec z drapaniem i alergią Twojego Pupila

Jednym z najczęstszych problemów które można dostrzec u naszych czworonożnych pupili jest alergia pokarmowa. Wywoływana jest ona najczęściej przez białko kurze , które występuje w większości karm oferowanych na naszym rynku. Pierwszymi objawami jakie można zauważyć u psa który cierpi na alergie pokarmową są luźne stolce ,biegunka, wymioty, zmiany skórne połączone z częstym drapanie się zwierzęcia.

Jak zatem pomóc w trudnych chwilach.

Koniec z drapaniem

Odpowiedzią na te problemy są karmy hipoalergiczne. W składzie tych karm białko kurze jest zastąpione innym rodzajem białka . Najczęstszymi rodzajami białka jakie można spotkać w karmach hipoalergicznych jest białko pochodzenia jagnięcego , rybnego bądź inne .

Nero GOLD ma w swojej ofercie kilka rodzajów karm , które pomogą eliminować nieprzyjemne objawy alergii zarówno u psów jak i kotów .

Jedną z niech jest karma Nero GOLD Lamb & Rice 23% białka i 10% tłuszczu. Karma bez dodatku pszenicy i owsa gdzie źródłem białka jest mięso z jagnięciny. Lekkostrawna kompozycja pozwalająca na eliminacje nieprzyjemnych objawów alergii. Karma zawiera 1,1 kg mięsa z jagnięciny na 1 kg karmy. Nero GOLD do produkcji karmy nie używa mączki kostnej pochodzącej z jagnięciny tak jak jest to stosowane w wielu dostępnych na rynku produktach. Z uwagi na swoją relatywnie lekką kompozycję odżywczą Nero GOLD Lamb & Rice polecana jest również dla psów o wrażliwym żołądku jak i psów z normalnym lub obniżonym poziomem aktywności.

Częstym pytaniem, które można usłyszeć od zatroskanych właścicieli jest to czy taką karmę można stosować przez dłuższy okres czasu. Odpowiedz jest twierdząca, każda z dostępnych karm Nero GOLD jest karmą kompleksowa i można ją stosować przez całe życie naszego kochanego zwierzaka.