Jak uniknąć dysplazji u psów ras dużych i olbrzymich?

Właśnie stałeś się dumnym właścicielem szczeniaka labradora, golden retrievera, owczarka niemieckiego, a może berneńczyka? Pewnie zastanawiasz się, jak prawidłowo żywić „maleństwo”, aby w dorosłym już wieku uniknęło ono bolesnej przypadłości zwanej dysplazją ? Co prawda, dysplazja jest chorobą o podłożu genetycznym, ale jej wystąpienie uwarunkowane jest także m.in. czynnikami środowiskowymi, w tym dostarczanym psu pokarmem.

Jak uniknąć dysplazjii

W rozwiązaniu tego problemu z pomocą przychodzi bezglutenowa karma marki Nero Gold Puppy Maxi. Na pewno słyszałeś powiedzenie „czym skorupka za młodu nasiąknie, tym...” ? Aby przeciwdziałać już od 7. tygodnia życia swojego pupila, mogącej wystąpić w dorosłym jego życiu dysplazji podawaj mu karmę Nero Gold Puppy Maxi stworzoną specjalnie dla szczeniaków ras dużych i olbrzymich.

Ta doskonale zbilansowana karma, oprócz odpowiedniej ilości białka, energii, witamin i mikroelementów zawiera również odpowiednie (po 300 mg/kg) ilości glukozaminy i chondroityny. Dostarczając szczeniakowi bezpośrednio w karmie te dwa składniki minimalizujesz ryzyko wystąpienia dysplazji w jego dorosłym życiu.

Na pewno będziesz też zadowolony, jeśli zastosowanie karmy Nero Gold Puppy Maxi pozwoli Ci, oprócz dyskomfortu pupila zaoszczędzić w przyszłości na wizytach w gabinecie weterynaryjnym.

Karmy Nero Gold Puppy Maxi znajdziesz w ekonomicznym opakowaniu 12 kg.

Jeżeli jednak, własnie stałeś się właścicielem szczeniaka rasy małej lub średniej sprawdź karmę Nero Gold Puppy dostępną w opakowaniach 0,8 kg; 2,5 kg lub12 kg.

Produkty dostępne w sklepie: smacznachwila.pl oraz u dystrybutorów.